Nezvanična stranica Prve nogometne lige FBiH

Čapljina bez mnogo muke savladala Jedinstvo

subota, 15. studenoga 2014.

Share this history on :

U posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva fudbaleri Čapljine savladali su bihaćko Jedinstvo, a rezultat nakon 90 minuta igre glasio je 3:1

Do prvog pogotka Čapljinci su stigli već u sedmoj minuti preko Jurčevića, da bi u 24. minuti s bijele tačke izjednačio Marković.
Domaći tim u nastavku nastavio je igrati ofanzivno, što se isplatilo u 70. i 74. minuti kada su Pecelj i Čilić postigli nova dva pogotka za konačnih 3:1.
Čapljina: Perić, Pecelj, Nebić, Zulčić, Tomičić, Rako, Jaredić, Mahinić, Šaravanja, Jurčević, Jelčić.
Jedinstvo: Alijagić, Nebić, Šehić, Halilović, Milenković, Mujagić, Tole, Sinanović, Đug, Marković, Rovčanin.
Hvala Vam za posjetu, nadamo se da ste zadovoljni radom naše stranice.
Ukoliko imate komentar molimo Vas upišite ga u polje ispod... i ne zaboravite podijeliti ovaj tekst sa vašim prijateljima na Facebook-u